UA-138900278-1

Potisk, výšivka

Nabízíme Vás zhotovení firemního značení a textů na oděvy a oopp. Potisk, strojovou výšivku, nášivku, tkanou výšivku Vám navrhneme a zrealizujeme i na Váš dodaný textil.
Poptávky prosíme na email: info@matrix-oopp.cz

POTISK
Nabízíme sítotisk, trasférový tisk
Sítotisk -
je potisková technologie, kdy je motiv loga přenášen na materiál pomocí sítotiskové šablony a stěrky. Jednoznačnou výhodou sítotisku je naprostá barevná stálost, trvanlivost potisku a současně příznivá cena. Aplikace sítotiskové technologie přímo na materiál je obecně nejtrvanlivější a nejkvalitnější volbou potisku. Sítotiskovou technologií lze potisknout textil jakéhokoli složení (pro každý potiskovaný materiál jsou speciální barvy). Pro potisk používáme nejčastěji plastizolové barvy s odolností praní do 60 C bez možnosti chemického čištění.

Transférový tisk - Sítotiskem přeneseme motiv loga na transferový papír a následně je pomocí zažehlovacího lisu natiskneme na jakýkoliv materiál, na který nelze tisknout přímo. Mezi přímým sítotiskem a transferovou metodou není v kvalitě de facto žádný rozdíl. Tímto způsobem tiskneme zimní bundy, vesty, fleece mikiny, čepice, rukavice, tašky a různé nylonové výrobky.
Po dohodě se zákazníkem nabízíme tisk transferů na sklad.

Strojová výšivka, nášivka, aplikační výšivka 
Výšivka je kalkulována individuálně v závislosti na tvaru a velikosti motivu. Cena výšivky zahrnuje cenu za vyvzorování, vyšití a finální zakázka.
Cena výšivky za 1000 stehů od 4 kč výše v závislosti na počtu kusů. Cena za program - od 50 Kč výše dle složitosti loga.
Před každým vyšíváním zakázky vyrobíme vzorek ke schválení a sdělíme zákazníkovi cenu a možnosti. Vyšíváme na průmyslových japonských strojích zn. Tajima a používáme software TAJIMA DG/ML by PULSE. Tento software používá technologii zvanou VBE, která produkuje přesné a kvalitní stehování.
Vyšíváme na trička, polokošile, mikiny, montérky, bundy, sportovní tašky .... i čepice, výroba včetně nášivek. Dále nabízíme výrobu tkaných výšivek a nášivek, opět jde o individuální přístup k zakázkám a tedy i ke kalkulaci, která je velmi závislá na počtu tkaných nášivek.

Ve složce " Vše ke stažení" nalezneme ceníky a katalogy včetně ceníku potisků: zde

V této kategorii nejsou žádné produkty.
COPYRIGHT 2022 © Matrix OOPP s.r.o.